Wysłodki Cukrownia Krasnystaw

Wysłodki cukrownia krasnystaw to produkt uboczny przemysłu cukrowniczego. Znajduje on jedna bardzo szerokie i istotne zastosowanie w życiu właścicieli zwierząt hodowlanych. Dzięki wysłodkom buraczanym możemy poprawić dietę naszych zwierząt, co przełoży się na ich żywotność a także komfort codziennego funkcjonowania.

Jeśli chodzi o wysłodki cukrownia Krasnystaw, są one sprawdzonym elementem oferty dodatków do pasz, które można zastosować w wypadku zwierząt hodowlanych. Głównym beneficjentem takiej karmy jest oczywiście bydło, niemniej jednak wysłodki możemy stosować także w określonej ilości dla koni i innych zwierząt, które szczególnie w okresie zimowym potrzebują dodatków do pasz, dzięki którym pozyskają niezbędne witaminy i minerały. Dzięki temu konkretne zwierzęta hodowlane, które żyją w trudniejszych warunkach (chodzi o zmianę pogody i temperatury), mogły radzić sobie w trudniejszym dla nich okresie i odpowiednio cieszyły się w tym czasie dobrą formą.

Warto dodać, że wysłodki cukrownia Krasnystaw oferuje w dwóch wariantach. Są to wysłodki buraczane z dodatkiem melasy i bez niej. Sama Melasa jest dodawana po to, aby poprawić smak produktu i zmniejszyć ilość kurzu, która zalega w samym produkcie. Dodatkowym atutem jest także wysoki indeks gimniczny, który jest na poziomie samego owsa. To z kolei powinno przekonać wielu z nas do stosowania wysłodków, które posiadają odpowiednie właściwości żywieniowe. Stosowane badania jasno pokazują, że po zastosowaniu wysłodków buraczanych, wzrasta ilość glukozy we krwi zwierzęcia.

Wysłodki buraczane to także cenna pasza dla zwierząt gospodarskich. Mowa tutaj o bydle, które bardzo chętnie korzysta także z produktu ubocznego, wynikającego z pracy przemysłu cukrowniczego. Dodatkowo dzięki skupie produktu na tony, możemy bez problemu zaopatrzyć się w dodatek do paszy na bardzo długi okres. Najczęściej wysłodki oferowane są w granicach do 26 ton, skutkiem czego pozyskujemy bardzo dużą ilość paszy w najlepszej cenie.

wysłodki cukrownia krasnystaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *